شامپو مو و بدن بچه چیکو بیبی مومنت Chicco Baby Moments Gentle Body Wash and Shampoo 

دسته بندی: مراقیت از مو و بدن
زیر دسته بندی محصول: شامپو مو و بدن
کارایی محصول:
  1. شامپو مو و بدن بچه
کشور سازنده:
  1. ایتالیا
سایر ویژگی های محصول:
  1. نرم و مرطوب کننده مو و پوست، خوشبو کننده مو و پوست
متناسب برای پوست/مو:
  1. انواع پوست

توضیحات مربوطه

قیمت:

490,000

تومان

درباره محصول

Chicco Baby Moments طیف کاملی از محصولات بهداشتی است که به طور خاص برای مراقبت روزانه از پوست نوزادان طراحی شده است. تمام فرمول ها حاوی گلیسیرین گیاهی و عصاره های طبیعی هستند و رایحه ای لطیف و منحصر به فرد دارند. شامپو بچه چیکو بیبی مومنت Chicco Baby Moments Gentle Body Wash and Shampoo از 92 درصد مواد منشا گیاهی تشکیل شده است تا تعادل هیدرولیپیدی پوست نازک و پوست سر نوزادان را رعایت کند. این شامپو که از نظر پوست و چشم مورد آزمایش قرار گرفته است با عصاره گل همیشه بهار و گلیسیرین گیاهی غنی شده است.

شامپو بچه چیکو بیبی مومنت Chicco Baby Moments Gentle Body Wash and Shampoo، تلفیقی لطیف از خلوص و مراقبت، که مخصوص پوست و موی ظریف کودک شما ساخته شده است. این محصول استثنایی 2 در 1 شاهکاری از ملایمت و عشق است که طراحی شده تا زمان حمام را به تجربه ای لذت بخش و پرورش دهنده برای کودک شما تبدیل کند. شامپوی ملایم بدن Chicco Baby Moments که با دقت و عشق ساخته شده است، برای پاکسازی موثر و حفظ تعادل طبیعی پوست و موی کودک شما طراحی شده است. فرمول ملایم و بدون اشک آن، که به آرامی تمیز می‌کند و باعث می‌شود کودک شما احساس شادابی کند. این محصول همه کاره که با لطافتی همراه شده است، هم برای بدن و هم برای مو مناسب است و زمان حمام را به یک فرآیند لذت بخش تبدیل می‌کند. فرمول ملایم و تسکین دهنده تضمین می‌کند که هر حمام به یک لحظه پیوند پر از عشق و مراقبت تبدیل می‌شود.

به لطف خواص تسکین دهنده جو دوسر، از همان حمام اول پوست کودک را به آرامی تمیز می‌کند. شامپو بچه چیکو بیبی مومنت Chicco Baby Moments Gentle Body Wash and Shampoo به لطف فرمول خود از 92 درصد مواد با منشاء طبیعی و غنی شده با عصاره جو و گلیسیرین گیاهی به تعادل هیدرولیپیدی پوست و موی ظریف نوزادان احترام می‌گذارد. تسکین دهنده و نرم کننده، حمام لطیف بدن و مو Chicco Baby Moments چشم را تحریک نمی‌کند و از نظر پوست و چشم تست شده است.

 

ویژگی‌های شامپو بچه چیکو بیبی مومنت Chicco Baby Moments Gentle Body Wash and Shampoo 

  • موهای ظریف و پوست لطیف کودک را در یک مرحله تمیز می‌کند.
  • فرمول بدون اشک، با 92% مواد طبیعی مشتق شده، حاوی عصاره گل همیشه بهار است که به دلیل خواص نرم کنندگی آن شناخته شده است.
  • پوست و مو را نرم و خوشبو می‌کند.
  • فرمول ملایم: غنی شده با عصاره گل همیشه بهار و گلیسیرین گیاهی برای تغذیه عمیق.
  • مواد طبیعی: فرمول 92% منشاء طبیعی
  • مخصوص هر نوع پوست

 

روش استفاده

مقدار مناسبی از شامپو را با دست ها روی پوست مرطوب و پوست سر کودک بمالید. به آرامی ماساژ دهید تا محصول کف کند. در آخر با آب گرم کاملا بشویید.

کارایی محصول:
شامپو مو و بدن بچه
کشور سازنده:
ایتالیا
سایر ویژگی های محصول:
نرم و مرطوب کننده مو و پوست، خوشبو کننده مو و پوست
متناسب برای پوست/مو:
انواع پوست
افزودن نظر

محصولات مرتبط

شامپو مو و بدن بچه چیکو بیبی مومنت Chicco Baby Moments
شامپو مو و بدن بچه چیکو بیبی مومنت Chicco Baby Moments

500 میل، مناسب مو و بدن، بدون سوزش

تومان490,000
عضویت در خبرنامه قبل از همه از محصولات جدید و تخفیف ها با خبر شوید